Kuchyňské linky

Linky do kuchyně patří k nejvyhledávanějšímu typu doplňku/nábytku do českých domácností – v kuchyni je nedílnou součástí, protože na lince můžeme připravovat jednotlivá jídla pro celou naší rodinu, případně se často stává odkladištěm na umyté nádobí. Tyto kuchyňské linky jsou zpravidla vyrobené z dřevotřísky s laminátovou svrchní vrstvou, která zajišťuje solidní odolnost vůči vlhkosti a běžně používaným chemikáliím v domácnosti.

 • Prémiová linka

  Jaké trendy určují výprodeje kuchyňských linek

  Kuchyň by měla být prostorná, aby se v ní krásně vyjímali všechny chutě během vaření. Navíc by kuchyňské linky měli být praktické a pohodlné tak, aby se v ní celá rodina cítila příjemně.

  Přečtěte si mě...
 • Pořiďte kuchyňskou linku a levně!

  Zařídit v domě či bytě kuchyň je vždycky tak trošku oříšek. Nemáte-li obrovské prostory a dostatek financí, vždycky musíte přemýšlet a brát v potaz mnoho věcí. Jakou kuchyňskou linku pořídit? V jakém tvaru má linka být? Jak velká má kuchyňská linka být?

  Přečtěte si mě...
 • Kuchyňské linky podle představ – tipy

  Kuchyňská linka podle svých představ – to je sen každé ženy. Díky rozvinutí trhu se však dnes už nemusíte obracet vyloženě na truhláře, kteří vám ji se všemi jejími skříňkami vyrobí na míru. Dnešní kuchyňské linky si můžete poskládat sami…

  Přečtěte si mě...
 • Výběr moderní kuchyňské linky – jak na koupi

  Moderní kuchyňskou linkou se může rozumět celá sestava spodních skříněk s vrchní pracovní deskou, ale i pouze ona pracovní deska. Co se týká naprostého hitu v kuchyňských, pracovních deskách, trhu vévodí především dřevotříska, potažená svou obligátní, „nažehlovací tapetou“, která ve svých vzorech může evokovat dřevo i mramor.

  Přečtěte si mě...