• Úspora místa v kuchyni? Rozkládací jídelní stůl!

  Jídelní roh je místo, kde se rodina setkává. Často se hovoří o tom, že kuchyň je srdcem domu či bytu a mnohé ženy si neumí představit, že by v domě či bytě neměly krásný jídelní kout, kde by se mohla scházet rodina a přátelé.

  Jenže v bytech často není dostatek místa a tak šetříte prostor, kde se dá. Jenže, bez pořádného jídelního stolu zkrátka není dům domem. Nevíte, jak tuto situaci vyřešit? Pak pro vás máme řešení! Rozkládací jídelní stůl!

  Rozkládací kuchyňský stolek

  Rozkládací jídelní stůl pro úsporu místa

  Problémy s místem jsou zásadním problémem mnoha dnešních domácností. Běžné byty ani moc prostoru neposkytují, takže se není co divit. Do mnohdy malého bytu musíte dát mnoho potřebných věcí. Do už tak neprostorné kuchyně často musíte vměstnat jídelní kout spolu se stolem a židlemi nebo lavicí.

  A jaké kusy jsou skladem?

  A to je někdy nadlidský výkon, zvláště pokud jste větší rodina či pořádáte pravidelně rodinné večeře či večeře pro přátele. A právě rozkládací jídelní stůl je řešením. V malém prostoru si nemůžete moc vyskakovat, ve chvíli, kdy však jídelní stůl potřebujete, rozložíte jej a rázem se z něj stane jídelní stůl pro větší počet strávníků. Po skončení večeře jej zase můžete složit a rázem je v jídelním koutě zase dostatek místa.

  Materiál stolu – jaký je nejlepší?

  Nejčastějším materiálem bývá (poměrně předvídatelně) dřevo. A to jak v podobě dřevotřísky DTD či LDT, ale i masivní varianty. To se hodí snad ke všem barvám a do všech prostor. Ovšem když máte kovový nádech kuchyně je dobré se tohoto materiálu držet. Pak můžete vybrat například stůl, který bude mít kovovou nohu v kombinaci s dřevenou rozkládací deskou stolu, popřípadě celokovový stůl.

  Materiál je vždycky dobré vybírat kvalitní, přeci jen, u stolu budete trávit dost času. A zvláště pokud se rozhodnete domů pořídit rozkládací jídelní stůl, je dobré myslet na materiál. Jídelní stůl budete rozkládat pravidelně a lepší je mít pevný a dobrý materiál. Takový stůl vám pak poslouží dlouhou dobu. Nebojte se proto investovat do materiálu, odmění se vám!

  Délka rozložení je volitelná

  Můžete si dokonce i vybrat, jakou délku má rozložení stolu mít. Klasicky to bývá většinou půl metru až metr. Můžete však narazit také na rozložení o metr a půl. Zvolte proto rozložení takové, které vám bude vyhovovat pro pořádání vaší rodinné večeře nebo večeře s přáteli!

  Ukažte mi všechny rozkládací varianty