• Jídelní sety 6+1 jsou vhodné pro početné rodiny

  Chystáte se na vybavení jídelny či jídelního koutu a přemýšlíte nad jídelním setem? Zamyslete se nad jeho velikostí!

  Jedním z hlavních faktorů při výběru jídelního setu je velikost prostoru jídelny a bezesporu také počet osob ve vaší domácnosti, které budou k jídelnímu stolu usedat. Pro méně početné rodiny a menší prostory se hodí jídelní sety pro čtyři osoby. Velké rodiny by pak měly přemýšlet o jídelním setu pro šest nebo osm osob. Na trhu jsou k dostání také jídelní sestavy 6+1, kdy je možné na přání přidat jednu židli navíc.

  Sety do kuchyně 6+1

  Velký prostor a mnoho pohodlí

  Jídelní sestavy o velikosti 6+1 nabízí opravdu velký prostor a pohodlné stolování šesti osob. Jídelní sety 6+1 jsou také skvělým řešením, pokud ke stolu často zvete návštěvy. Větší prostor na jídelním stole využijete na sto procent.

  Chci vidět všechny soupravy 6+1

  Jídelní sestavy pro šest lidí obsahují dostatečně velký a prostorný jídelní stůl, který má často možnost dalšího rozložení a v závislosti s tím taktéž zvětšení jídelní plochy. Součástí je samozřejmě šest či více jídelních židlí (záleží na vašem přání) s čalouněnými sedáky.

  Pokud přemýšlíte o tom, zdali je nutné čalounění, vzpomeňte si na pohodlí a komfort. Stolování v dnešní době plní i společenskou funkci a mnoho rodin právě společného oběda či večeře využívá ještě k delšímu společnému posezení.

  Z jakého materiálu lze jídelní sety zakoupit?

  Kromě vzhledu a stylu jídelních stolů a židlí se zaměřte také na jejich stabilitu, kvalitu a s tím spojenou bezpečnost. Mezi moderní kousky patří jídelní sety vyráběné z masivu. Hodí se zejména do domácností zařízených v přírodním duchu a působí nejen kvalitně, ale i velice luxusně. Jejich cena je však o něco vyšší. Můžete se ovšem spolehnout na vysokou kvalitu.

  Další možností jsou jídelní sestavy z lamina, které můžete kombinovat s dalšími moderními či přírodními prvky. V poslední době své místo na vyšších příčkách oblíbenosti získaly také designové sestavy v kombinaci sklo – kov. Je ovšem třeba přihlédnout k nutnosti častějšího omývání skleněné stolové desky, na které je vidět téměř každé sáhnutí.

  Ukažte mi další sety do kuchyně 6+1

  Pokud toužíte po barevném jídelním setu, porozhlédněte se po sestavách, které budou obsahovat stoly z lakované MDF desky. Ty se totiž vyrábí v různých barevných provedeních. U takových stolů pak nejlépe vyniknout čalouněné židle s kovovými prvky.