• Zápasíte s nedostatkem prostoru? Zkuste rohové lavice!

  Při zařizování jakéhokoliv bytu, domu či jen pokoje je důležité umět pracovat s prostorem. Často máte prostor, který je menší či úplně malý a vy do něj musíte „napěchovat“ co nejvíc věcí. To bývá klasický scénář, se kterým si musíte poradit. Ideální jsou v tomto případě úložné prostory, které šetří místo.

  Když zařizujete kuchyň, bez úložných prostor se neobejdete. Co, ale když zařizujete kuchyňský kout a potřebujete do menších prostorů vměstnat jídelní stůl a židle okolo něj, abyste spolu mohli jako rodina snídat, obědvat a večeřet? Čtěte následující řádky, které vám s tímto problémem poradí.

  Jídelní lavice

  Rohové lavice do kuchyně

  Nedostatek prostoru bývá častým problémem a to pak zejména v kuchyni. Ne každý má to štěstí, že může mít kuchyň a jídelnu zvlášť. V takovém případě musíte zatnout zuby a i z tak malého prostoru vykouzlit kuchyň s jídelním koutem, kde budete moci s rodinou usednout za jídelní stůl. Nicméně když je kuchyňský kout malý a vy zde musíte dát jak stůl, tak i něco, na co si sednete, může se to ukázat jako problém. Jak si s tím poradit?

  Ukažte mi další kuchyňské lavičky

  Odpověď je jednoduchá, rohová lavice do kuchyně! Na takovouto rohovou lavici se vejde několik lidí, šetří místo, které by zabraly židle. Navíc jde k jídelním stolům přidat jak sedátko do rohu kuchyně tak i židle navíc. Vznikne tak více místa pro sezení a vy můžete uspořádat například velkou rodinnou večeři.

  Materiál, který vás nezklame

  Při výběru rohové lavice je důležité vybrat vhodný materiál, ze kterého bude vaše lavice vyhotovena. Pokud je vaše kuchyň v dřevěném stylu, pak se skvěle hodí dřevená rohová lavice. Je-li kuchyň kovového charakteru, pak můžete vybírat kovovou rohovou lavici. Můžete si například také vybrat sedačku v nějaké pestré a veselé barvě.

  S takovouto barevnou variantou ušetříte místo a navíc také můžete prosvětlit a zútulnit celkově kuchyň. Vyberte si například zelenou, červenou nebo oranžovou rohovou lavici a vaše kuchyň rázem ožije!

  Úložné prostory jako bonus

  Jestliže bojujete v domě či bytě s úložným prostorem může vám taková rohová lavice pomoci. Existují rohové lavice, které disponují úložnými prostory. Do nich můžete dát například kuchyňské přístroje, které nepoužíváte tak často, můžete do nich uložit boty, zavařeniny a podobně. Získáte tak úložný prostor, několik míst k sezení a vměstnáte jí do menšího prostoru!

  Chci vidět všechny volné lavice