• Rohové lavice do kuchyně, které sednou i do moderní místnosti

  Dříve klasické řešení, které mělo spoustu výhod. Dnes už se rohová lavice v kuchyni vidí jen zřídka. Přesto bychom neměli na tento komponent zapomínat, zastává totiž spoustu míst na sezení. Tím, že zaplní roh, neubírá další prostor. Společně s hranatým stolem poskytuje u stolu dostatek prostoru na sezení – posadí se tu i pětičlenná rodina.

  Rohové lavice na sezení se také dost často vyskytují na chalupách. Je to praktický a stále zachovalý kus nábytku, i když ho kupujete v bazaru. Rohové lavice do kuchyně si však můžete koupit i nové. Považují se sice za retro, ale podoby těchto lavic se začínají přizpůsobovat i dnešní moderní době.

  Díky tomu jsou dokonalé rovněž tam, kde nemusí být žádné další retro doplňky. Volbou potahu totiž padne i do moderního prostředí. Kvalitní čalounění si zaslouží náš obdiv. Ať už je to látka nebo eko kůže, vždy nás potěší milým designem.

  V kuchyni si na nás s vodou nepřijdete

  Jídelní stůl a úprava teflonového ubrusu je už všem zřejmě známá, ale víte o tom, že se takové úpravy mohou týkat i rohových lavicí? Vodoodpudivý teflon je zakomponován i v tomto případě. Pokud tedy sdílíte vaší domácnost s dětmi, nemusí vás tolik zlobit rozlitá voda z vázy, protože z lavice i stolu jí hravě sklidíte. Jsou to látky typu imitace kůže, vypadají skvěle a ještě zastávají tuto funkci.

  Na rohových lavicích si lze všimnout mnoha detailů

  Jednoduché tvary a linie oceníte v případě minimalistických interiérů, ale na chalupu si můžete dovolit trochu něco jiného. Co třeba ruční řezbářská práce, propracovaná zádová část a zdobené nožky lavice? Možností je celá řada, sami jistě přijdete na to, že neexistuje jen jeden typ lavice. Široké možnosti tak dávají velké pole působnosti. Ono i obyčejný potah udělá na lavici mnoho. Hráškově zelená nebo terakota jsou barvičky, které nikdy nevyjdou z módy. Rohové lavice do kuchyně, tak našly hromadu uplatnění.