• Ratanové židle do kuchyně, které se neokoukají…

  Ratan se stal velmi populární záležitostí také v interiérech. Po záplavě křesel v cukrárnách, kavárnách, vinárnách a zahradách, se mu dostává příležitosti i v interiérech. A jsou to právě kuchyně, které se hlásí o slovo. Provedení ratanu jim dodá neutuchající kouzlo.

  Tyhle propletené krásky vám dokonale zamotají hlavu

  Mají jednoduchou konstrukci, přesto splňují požadavky dnešní moderní doby. Jsou stabilní a v neutrálních odstínech, který každý z nás velmi rád uvítá. Do interiéru je tento nábytek loupán či broušen, poté je mořen do konkrétního odstínu. Není problém si zařídit kuchyni přesně podle vašich představ. Odstín kávové nebo smetanové si zamilujete.

  Tyto odstíny se dají hravě oživit jinými výraznějšími akcenty. Když sáhnete po neonové nebo pastelové barvičce, určitě si přijdete na své. Záleží jen, v jakém stylu se bude vaše kuchyně ubírat. Neonové barvy dodají prostoru odvážnost a osobitost. Hodí se do minimalistického stylu, pastelové tóny jsou zase blíže k venkovu. Nebojte se prvky vzájemně propojovat.

  Moderní ratanové židle do kuchyně venkovského rázu si budou s klasickou sektorovou kuchyňskou linkou taktéž rozumět. Už by vás mohla trápit jen jediná věc a tou je dlouhé vysedávání u kávy v kuchyni. Není problém dokoupit sedáky a vytvořit tak příjemný kontrast.

  Přírodní materiál je stále v kurzu

  Ratanová kůra vyplňující převážnou většinu židle může být doplněna o masivní dřevo. Nohy židle jsou ze dřeva, které je vybráno tak, aby k výpletu perfektně padlo. Výbornou vlastností těchto židlí je, že se o ně pečuje pouze vlhkým hadříkem. Šetrní k židlím buďte zejména v oblastech spojů a omotů.

  Prodlužujete tím životnost celé židle. Samozřejmě není vhodné ani houpání, na to jsou určené jiné doplňky. Ratanové židle do kuchyně si rychle najdou své příznivce, protože takového nábytku není nikdy dost. Nabízí se vám totiž i jiné možnosti, např. ratanové sestavy do obývací místnosti.