• Pořiďte si do domu kredenc!

  Máte to štěstí a disponujete velkým prostorem ve svém domě? Pak si můžete v domě zřídit nejen kuchyň, ale také samostatnou jídelnu, kde můžete pořádat nejrůznější večeře pro rodinu, přátelé, ale také večírky a párty.

  Samozřejmě to znamená také to, že můžete spolu s rodinou trávit o víkendu čas u jídla jako rodina.

  Můžete se zde scházet. Jídelna navíc nemusí sloužit jen a pouze k jídlu. Můžete zde hrát různé deskové hry, děti si mohou malovat a podobně. Takovouto jídelnu je však potřeba vybavit nábytkem. A kde takový nábytek sehnat? Jak vůbec vybavit jídelnu? Můžete si dovolit experimentovat? Na to vše se jistě ptáte, když stojíte ve své nové jídelně!

  Prosklené kredence

  Kredenc nejenom do jídelny

  Asi nikoho nepřekvapí, že se v jídelně objeví jídelní stůl a židle či jídelní lavice. Dále pak samozřejmě do jídelny můžete pořídit různé doplňky jako odkládací stolek, závěsy, ubrusy a různé dekorace. Často jsou k vidění v jídelně také příborníky. Do nich můžete uložit například příbory, které máte jen pro výjimečné příležitosti, například příbory po babičce či sady příborů. Přemýšleli jste už někdy nad tím, že si pořídíte kredenc?

  Ukažte mi další skřínky do kuchyně

  Ač si možná myslíte, že to byl kousek nábytku, který měli v domě naši babičky či prababičky i dnes se setkáváme s místnostmi, kde se kredenc nachází. Jde totiž o velmi dobrý kus nábytku, který vám pomůže s úložným prostorem. Kredenc můžete umístit do kuchyně i do jídelny, kde se bude skvěle vyjímat. Rovněž kredenc může nahradit také příborník, budete mít tedy dva nábytky v jednom, což ušetří prostor.

  Úložný prostor na talíře a příbory

  Kredenc je skvělé místo pro uložení talířů a příborů, ze kterých jíte o víkendech a při slavnostních příležitostech. Máte tak vše po ruce a nemusíte složitě nádobí nosit z kuchyně do jídelny. Nemusíte zde však ukládat jen nádobí a příbory, můžete zde uložit sklenice, ubrousky, ubrusy a podobně. V dnešní době máte také velmi volnou ruku při výběru, existují kredence v mnoha designech a barvách.

  Všechny příborníky a kredence

  Chcete-li si jídelnu vybavit v rustikálním stylu, pak se poohlédněte po rustikálním stole, židlích i rustikální kredenci. Chcete-li jídelnu spíše decentní a jednoduchou, vybírejte podle toho i nábytek. Kredenc najdete v mnoha barvách, stačí si jen vybrat!