• Levné neznamená ochuzené o účelnost – jídelní soupravy

  Jídelní sety nemusí být jen předraženým komponentem vaší domácnosti. Stejně dobře plní účel i levné jídelní sety. Samozřejmě se nemusí jednat o masivy v pravém slova smyslu, ale věřte, že dřevotříska má dnes na poli působnosti své nezastupitelné místo.

  Navíc se nemusíte vzdát ani svého oblíbeného odstínu. Jídelní sety nižších cenových kategoriích jsou odlehčenou variantou masivu s podobně zachovalými funkcemi. Klidně tak můžete mít v kuchyni jídelní set dub sonoma, rustikal nebo kalvados – vše je dnes proveditelné a uskutečnitelné! V dřívějších dobách se lidem o těchto možnostech ani nesnilo.

  Levné neznamená ochuzené o účelnost

  Obchodní strategie jsou dnes všude a ceny neúměrně vysoké. Někdy je lepší dát přednost účelnosti, než platit design. Lze skloubit i obojí, ale co si budeme povídat, za estetickou stránku a nové nápady dnes bohužel platíme, což si nemůžeme dovolit úplně všichni. V jednoduchosti je však síla, takže dřevem v kuchyni rozhodně nic nezkazíte. Navíc si můžete pohrát s detaily a stůl si nazdobit mnoha doplňky. Krásně se tu budou vyjímat květiny ve vysokém keramickém džbánu nebo svícen.

  Stačí jen zapojit fantazii na plné obrátky a těšit se z výsledku

  Sáhněte po klasickém výběru borovice nebo smrku, není tak finančně náročný jako nové odstíny exotických dřevin s precizně vykreslenými konturami. Dá se sehnat i poměrně levné čalounění, když nejste nároční na výběr materiálu a potahů z dalších x odstínů. Výhodnou variantou pro vás bude i stůl s možností prodloužené délky, která v závěru vyjde téměř na stejné peníze jako klasický stůl.

  Stačí se jen dívat s očima dokořán a neunáhlit se. I velmi levný stůl může v závěru předčit očekávání. Naučte se kombinovat s přírodními doplňky, které vyjdou levněji i po domácku vyrobené, než v obchodě. Proutěnou ošatku na chléb možná zvládnete uplést i sami a stolu dodá neskutečné kouzlo a to pravé teplo domova.