• Krásná dřevěná rohová jídelní lavice = 100 % krása

  Hledáte nějaký prvek do kuchyně, který by jí dodal nádech přírody? Vsaďte na dřevěnou rohovou jídelní lavici. Je vkusným a navíc i praktickým komponentem.

  K jídelnímu stolu se posadí více lidí a v závěru tak ušetříte spoustu místa. Majitelé malých kuchyní, dřevěnou lavici jistě ocení. Není to však jediná vidina, za kterou si lidé tuto lavici pořizují. Jsou to pak i chalupy, kde je skvostným akcentem.

  Masivní bílá lavice ve stylu venkovské provence

  Ano, přesně takovou lavici musíte mít i vy. Truhlářská práce řezbářů je dnes málo doceněná, ale přesto se dnes najde dost lidí, kteří tíhnou k venkovu a berou v potaz počty hodin, které člověk nad takovým produktem tráví. Co kus, to originál.

  Lavice tak nemusí stát pouze uvnitř domu, ale když má kvalitní lak, můžete mít takové posezení i venku. Doladíte ostatní prvky a rozhodně nic nekazíte. Naopak, každý vám lavici bude závidět.

  Pořiďte k ní pár závěsných květináčů, žebřík, staré kolo, levandulové motivy a několik sedacích polštářků. Uvidíte, že takovým posezením venku nikdo nepohrdne. A venku navíc daleko rychleji vytrávíte jídlo, takže ani nebudete tloustnout.

  Klasická dřevěná rohová jídelní lavice do interiéru

  Ne každý má vlastní pozemek k tomu, aby si mohl lavici umístit tam, kam by chtěl – tedy na prostor v okolí domu či zahrady. Bydlíte v paneláku? Přesto nezoufejte, masivní borovice, smrk, dub sonoma i jiné dekory skvěle podtrhne venkovské kouzlo interiéru.

  Opět se fantazii meze nekladou. V kurzu jsou holé dřevěné lavice v minimalistickém stylu doplněné odnímatelnými podsedáky, ale vrací se i retro dřevěná rohová jídelní lavice s polstrovaným čalouněním v anglickém stylu.

  Zde vidíte, že taková lavice najde uplatnění ve všech domácnostech i exteriérech. Stačí si jen zvolit nadčasový nebo retro či vintage styl.