• Jídelní stůl s dekorem dub sonoma, který si zamilujete

  Moderní jídelna si vyžaduje i moderní materiály. Kdo ještě netuší, jaké dřevo patří mezi špičku, je to právě dub sonoma. Světlý odstín dřeva se hodí do interiérů k vytvoření souladu se stejným nebo podobným mořením, ale svou úlohu sehraje i v případě kontrastu. Jídelní dub sonoma je v kuchyni nebo jídelně vítanou součástí.

  Provedení stolu necháme na vás, ale v poslední době se staly hitem jídelní stoly podobající se spíše konferenčním stolům. Jsou nižší, masivní a bytelné. Jejich design úzce koresponduje s výtečnou kvalitou.

  Dub sonoma - jídelní stůl

  Deska nemusí být vyloženě z masivu, aby perfektně splňovala funkci odkládací plochy na jídlo, dost často se právě objevují odlehčené varianty MDF. Stůl se snadno přemístí, i přesto, že robustní charakter mu nikdo nevezme.

  Celodřevěná jídelna v kvalitě

  Stůl do kuchyní z dubu sonoma provoní interiér a dodá mu na útulnosti. Kdo si chce vytvořit prostředí, kde se mu bude dobře jíst, dřevo je ideální. Je stabilní svými funkcemi a rustikálním podtextem navodí příjemnou atmosféru venkovského stylu. Vaše kuchyně bude mít hodně blízko k přírodě, což vůbec není málo.

  Ukažte mi všechny velikosti

  Dřevo v kombinaci s kovem

  Ani jídelní stoly neminula tato trendy variace, kdy se dřevo snoubí s materiálem kovu. Takový stůl lépe odolává vlhkosti (kovová konstrukce a vrchní deska ze dřeva). Propojením těchto dvou materiálů získáte pocit, že je váš domov nadčasový. Takový stůl nepostrádá eleganci a lesk. Kovové podstavce stolu činí ze stolů bytelnější kus nábytku, který jen tak něco nepřevrhne.

  Jednoduchost versus geometrické linie

  Každý z nás si jistě povšiml, že se jídelní stoly nevyrábí jen v jednoduchém stylu, kdy vrchní desku spojují čtyři nohy. Je to však základ, kterému se i dnes dostává velké popularity. Tento stůl svůj účel plní na 100 % a co se týče designu, lze ho vyšperkovat.

  Stačí neonová vázička s kytičkou, zajímavá slánka s pepřenkou, prostírání, atd. Tím stolu naservírujete i styl. Rázem se může proměnit ve francouzský venkov sladké provence nebo v minimalismus strohého designu, kde hrají roli geometrické linie, které tu mají za úkol vynikat. Čím jednodušší, tím lepší. Nemusíte se vyhnout ani složitějším detailům, např. zdobené nožky.

  Chci vidět všechny stolky do kuchyně

  Jídelní stůl dub sonoma se objevuje v celých sestavách i se židlemi, proto je potřeba ho do interiéru zakomponovat jako celek. Dub sonoma je navíc odstín, který budí dojem cizokrajnější a mnohem dražší dřeviny. Jeho kontury do bíla, světle hněda či šeda jsou dány i povrchovou úpravou laku.