• Jídelní sety výprodej nábytku – kde je najít?

  Jídelními sety se rozumí sestava jídelního stolu s židlemi. Výprodej takové sestavy je vždy výhodnou koupí, trh potřebuje udělat místo pro nové kousky, avšak ani ty staré verze kuchyňského nábytku rozhodně nejsou k zahození, zvláště pokud se jedná o nábytek z masivu.

  Co se dostává do výprodeje nábytku

  Pominu-li kazový nábytek nebo likvidaci prodejny (vyprodávání skladů před naskladněním nových kusů), je třeba se bavit o designu. Právě ten zastaralý totiž přináší zboží do výprodeje. Z hlediska jídelních sestav se jedná například o stoly se skleněnými deskami, které nejsou praktické. Vyžadují neustálou údržbu, děti se mohou poranit o rohy stolu, při pokládání nádobí děláte veliký rámus a sklo navíc neunese nic těžkého.

  Sety do kuchyní v akci

  Dále se však v současné době dostává do výprodeje nábytek v kombinaci dřeva a textilu. Jídelní židle potažené textilem nebo semišovým potahem jsou zkrátka out z hlediska praktičnosti. Textil se snadno ušpiní od jídla, semiš i sedře sezením a židle vyprat prostě nejde. Tohle byl hit devadesátých let.

  Ukažte mi veškeré jídelní sety ve slevě

  Zajímavou alternativou jsou pro set do kuchyně plastové židle. Jsou lehké, snadno omyvatelné a pro dítě nezničitelné. Mnohé modely poskytují pevnou oporu, udrží i těžšího člověka a působí decentně v moderně střiženém interiéru. Díky polstrování jsou pohodlné.

  Jaké další varianty najdeme v akci?

  Do výprodeje se dostávají i jídelní sety s židlemi s příliš vysokou opěrnou částí, zasahují mnohdy až k oblasti hlavy, což není nic příjemného, a dále židle s opěrnou částí, která má sice kostru, ale ne výplň. Zde propadá především dětské tělíčko a takové židle tak neposkytují pevnou oporu pro záda, natož aby podporovaly vzpřímený sed. Out jsou i dříve opěvované, pastelové barvy nábytkových sestav

  Jídelní sety výprodej nábytku však nabízí i staré dobré dřevo, které se navrací ve své tradici zpátky do módy. Ve výprodeji tak naleznete jednoduché dřevěné sestavy, především bez zdobných výřezů, ty jsou totiž naopak současným hitem, který má dopomoci domácnosti k venkovskému vzhledu.

  Všechen nábytek do kuchyně v akci

  Mezi absolutní špičkou jídelních sestav tak naleznete rustikální židle a stoly, které se vyrábí v mnoha alternativách i barevných provedeních, vede především bílá.