• Hledáte neobvyklou skříňku? Pověste ji!

  Přemýšlíte, že se dáte do renovace bytu? Možná také disponujete v obývacím pokoji starou a mohutnou obývací stěnou, která kdysi sice moderní byla, ale dnes už jí vyrábí opravdu málokdo.

  Jde o kousek nábytku, který je velmi nepraktický a tak jej raději vyměňte za trendový, krásný a moderní nábytek, který vám zvětší prostor, ušetří místo a také nebudete muset při úklidu utírat několik polic, poliček, zásuvek a všelijakých skleněných dveří.

  Skřínka k zavěšení

  Jednoduchý styl je dnes velmi módní. Postačí, když si do obývacího pokoje pořídíte poličku, televizní stolek a nějakou tu skříňku, do které můžete uschovat papíry, skleničky či další jiné věci. Jenže kam takovou skříňku dát? Přemýšleli jste už nad tím? A co jí pověsit?

  Závěsná skříňka šetří prostor

  Je velmi populární a také skvěle vypadá. Jednoduše jí pověsíte na zeď a můžete do ní vkládat všechno, co jen potřebujete. Taková závěsná skříňka vypadá velmi módně a skvěle vyplní onu velkou, těžkou a robustní obývací stěnu. Také do ní můžete dát spoustu věcí, které byste jinak dali do robustní obývací stěny.

  Chci vidět modely v nabídce

  Díky závěsné skříňce ušetříte také čas při úklidu. Nemusíte složitě několik poliček a zásuvek utírat, jak tomu bylo u obývací stěny. Vše budete mít brzy uklizené a můžete se věnovat jiným činnostem. Skřínka k zavěšení vám také hodně pomůže a poslouží ve chvíli, kdy potřebujete provzdušnit svůj obývací prostor. Závěsné skříňky spolu s poličkou a televizním stolkem uspoří místo a prostor. Obývací pokoj bude vypadat větší.

  Nejen do obývacího pokoje

  Má velmi skvělé využití v obývacím pokoji to ano, nicméně nemusíte jí nutně mít jen v tomto prostoru. Můžete jí využít i v jiných pokojích vašeho domu či bytu. Ptáte se kde? Všude tam, kde si budete přát! Chcete si pořídit skříňku do koupelny?

  Pak si můžete koupit závěsnou skříňku do koupelny, která navíc bude doplněna zrcadlem a vy tak budete mít dva v jednom. V koupelně se závěsná skříňka může hodit i pod umyvadlo. I kuchyň jistě ocení závěsné skříňky.

  Ukažte mi všechny modely skladem

  Vždyť kuchyň je místo, kde není úložného prostoru nikdy nazbyt a vždycky se najdou nové a nové věci, na které prostor k uložení hledáte horko těžko. Závěsnou skříňku můžete umístit kamkoliv, kde budete potřebovat! Je to jen na vás!