• Sconto Jídelní stůl YOGA NATUR přírodní palisandr/černá

  10 999 

  Podívejte se na větší detaily produktu Sconto Jídelní stůl YOGA NATUR přírodní palisandr/černá, který jsme pro vás vybrali pro Kuchyneprovas.cz – více zde:

  Popis

  Máte rádi přírodní materiál a hledáte něco neotřelého? Pak určitě nezůstane bez vašeho zájmu jídelní stůl YOGA NATUR. Spojení kovové podnože a desky o tloušťce 2,6 cm z masivního palisandrového dřeva, vytváří příjemnou kombinaci v jednoduchém designu s industriálním nádechem. Typickým znakem pro toto dřevo je silná žilková struktura, jejímž dekorativním prvkem je přirozená kresba, stejně tak červené zabarvení. Díky ručnímu zpracování, přiznaným vadám dřeva se každý kus stává jedinečným, což taky ve výsledku může způsobit, že se mírně bude váš vybraný stůl lišit od produktové fotografie. Týká se to i kovové podnože, která je opatřena patinou a nakonec přelakována. Doporučujeme si prohlédnout celý stejnojmenný program YOGA, kde najdete ještě více kousků, se kterými můžete tento stůl sladit.

  Kde dále najdete Sconto Jídelní stůl YOGA NATUR přírodní palisandr/černá

  Zařadili jsme tento kousek kuchyňského nábytku od značky Sconto/Skonto i do sekce/sekcí: Nábytek > Stoly a stolky > Jídelní stoly a doma ho můžete mít již po 2021-07-01T01:00:00.000-07:00.

  Náhledy fotografií nábytku:

   - nábytek SCONTO.cz - nábytek od Skonta