• Sconto Jídelní stůl JAXON bílá vysoký lesk

  9 999 

  Podívejte se na větší detaily produktu Sconto Jídelní stůl JAXON bílá vysoký lesk, který jsme pro vás vybrali pro Kuchyneprovas.cz – více zde:

  Popis

  Atraktivní jídelní stůl JAXON představuje spojení špičkového designu a precizního zpracování. Kulatá horní deska má průměr 108 cm a je z dřevovláknitého materiálu o tloušťce 4 cm. Skvělý dojem umocňuje oblíbené provedení vysoký lesk. Na stole je navíc položeno 6 mm vysoké temperované mléčné sklo s větší pevností. Centrální podnož je tvořena třemi „pilíři“ provedení vysoký lesk o rozměrech 5×12 cm. Tyto pilíře dodávají stolu lepší stabilitu. Tu dále zvyšuje kulatý podstavec z 3,5 cm vysoké dřevovláknité desky, který navíc snižuje riziko překlopení stolu. Nemusíte se tedy bát, že si děti v jeho blízkosti ublíží. Také horní vrstvu podstavce tvoří tvrzené 6 mm vysoké mléčné sklo. Celý stůl působí velmi elegantně a stane se přirozenou dominantou vaší jídelny či kuchyně.

  Kde dále najdete Sconto Jídelní stůl JAXON bílá vysoký lesk

  Zařadili jsme tento kousek kuchyňského nábytku od značky Sconto/Skonto i do sekce/sekcí: Nábytek > Stoly a stolky > Jídelní stoly a doma ho můžete mít již po .

  Náhledy fotografií nábytku:

   - nábytek SCONTO.cz - nábytek od Skonta