• Co potřebujete vědět o výběru jídelního setu od MT nábytek

  Pokud přemýšlíte o pořízení jídelního setu, je ten ideální čas. Moderní trendy bydlení a interiérového designu propojují místnosti v jeden harmonický celek. Navíc je v posledních letech velký zájem o kvalitní a zdravé vaření.

  Pro oba případy, je samozřejmostí být vybaven jídelními sety od MT nábytek, které vám poskytnou dostatečný komfort při stolování. Navíc se vyrábí v různých designech a rozvržení.

  Jídelní sety z MT-nábytek.cz

  Jídelna je srdcem domova

  Většina lidí si řekne, že výběr jídelního stolu či setu není nic složitého. Důležité je však si uvědomit celý styl a design místnosti, do které plánujete MT nábytek jídelní sety umístit. Jaká vhodná barva se hodí ke zbytku nábytku.

  Ukažte mi všechny sety skladem

  Jaké židle jsou ideální a spousty dalších detailů, které vytváří harmonický a designový domov. Jídelní set by měl být zároveň praktický. Jedině tak si vychutnáte rodinou večeři. Jak si tedy vybrat ten správný jídelní set, jaké zvolit židle a spousty dalších informací, se dozvíte níže.

  Výběr jídelního setu

  V první řadě myslete na prostor. Ten totiž určuje, jak moc příjemné bude sedět u jídelního stolu. Pokud budete mít k dispozici menší prostor a někdo vám neustále bude strkat loket pod nos, nebudete moc příjemné a k chuti to nepřidá. Výběr optimální velikosti stolu vůči místnosti a posezení je prvním bodem co nás zajímá pří výběru nové jídelní sady.

  Pro velikost soupravy k jídlu zvolte takovou dispozici, jakou je počet členů v rodině. Můžete počítat i s návštěvou. Nejčastěji se dostanete ke kombinaci 4+1, 6+1, 8+1 nebo 12+1.Větší stoly se dělají spíše na zakázku, ale výše uvedené kombinace seženete v každém dobrém obchodu.

  I pro místnosti je vhodné volit jiné…

  Sety do kuchyně a jídelen se vybírají podle dispozice místnosti. Jak vypadá jídelna či obývací pokoj, kam chcete stůl umístit. Hodí se stůl z masivu nebo chcete skleněný stůl, který se hodí k moderním proskleným místnostem. Pro moderní interiéry se hodí moderně laděný stolek.

  K staročeské domácnosti více pane dřevěný stůl. Zapomenout nesmíme na praktickou stránku jídelního setu. Některé typy nabízí i rozkládací desku. Lze tedy pozvat ke stolu více lidí. To je ideální v případě, kdy máte časté návštěvy.

  Chci vidět všechny MT sady do jídelny

  Zapomenout nesmíme ani na barvy. K jídelnímu setu či stolu se hodí spíše střídmější barvy. Pokud máte nábytek modrý, volte světle modrou barvu. Žádnou extrémní křiklavou barvu, která vám nepřidá na chuti k jídlu.